Fender Stratocaster American Standard Sunburst 1992

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster. Dziś piękny egzemplarz z olchowym korpusem w wykończeniu sunburst,  palisandrową podstrunnicą, klasyczną elektroniką z trzema singlami i bordowym pickugardem tortoise. Gitara z roku 1992, swoja lata ma więc powinna przypaść do gustu tym, którzy nie przepadają za najnowszymi wypustami. Jak na swój wiek instrument prezentuje się świetnie – znajdzie się na nim trochę powierzchownych śladów użytkowania (jakieś ryski, drobne obicia), ale nic poważnego. Pod względem technicznym wszystko jest w jak najlepszym porządku. Progi po szlifie nie mają żadnych śladów użytkowania, osprzęt i regulacja gryfu również pracują jak trzeba. 

 

Gitara ma wymienione pickupy na zawodowy set Klein S-5.  To przetworniki jednego z czołowych butikowych producentów, które swoją wartość mają więc to zdecydowanie godny pochwały upgrade.

Gitara to najpopularniejszy amerykański Fender. Klasyka brzmienia, bezpieczny i sprawdzony wybór obecny na niezliczonych scenach świata, również tych największych. 

W zestawie widoczny na zdjęciach tweedowy futerał. 

 

 

 

 

 

Back to top