Fender Stratocaster American Standard Sienna Sunburst 2010 Abigail Ybarra Pickups

6,499 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster American Standard.

Tym razem egzemplarz z roku 2010 w nieprodukowanej obecnie, rzadkiej wersji charakteryzującej się efektownym, jesionowym korpusem i przepięknym wykończeniem Sienna Sunburst.

Gitara bez dwóch zdań wyróżnia się na tle innych egzemplarzy z tej serii i przypadnie do gustu, wszystkim, którzy poszukują klasycznej konfiguracji jesion+klon oraz niesztampowej prezencji.

Gitara to ciekawe połączenie tradycyjnych materiałów ze współczesną ergonomią. Przystępne parametry gryfu (profil C, radius 9,5 cala) i nowoczesny osprzęt składają się na niezwykle wszechstronny instrument, który sprawdzi się w każdych okolicznościach.

Dodatkowym atutem tego egzemplarza są ręcznie nawijane przetworniki Custom Shop 69 Abigail Ybarra. To jeden z najbardziej cenionych i poszukiwanych setów Fendera, który zdecydowanie podnosi prestiż tej gitary.

Gitara ma 14 lat, ale prezentuje się świetnie. Dopatrzycie się może jakichś drobnych śladów w postaci małych rysek, czy drobnych wgniotek, ale generalnie robi znakomite wrażenie i trudno wymagać więcej od gitary w tym wieku. Pod względem technicznym wszystko jak najbardziej ok. Gitara nie była modyfikowana i naprawiana jest w pełni sprawna i gotowa do gry. Progi są w świetnym stanie.

W zestawie oryginalny futerał, który ma uszkodzoną jedną nóżkę, ale  oczywiście jest w pełni funkcjonalny.