Fender Stratocaster American Standard Olympic White 2009

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster w klasycznym, bardzo pożądanym wykończeniu Olympic White. Tym razem wersja z olchowym korpusem i klonową podstrunnicą. Gitara z roku 2009. Ma dziesięć lat, ale trzyma się świetnie i wygląda prawie jak nowa. Poza trudnymi do zauważenia pojedynczymi małymi wgniotkami i drobnymi ryskami nie znajdziemy na niej śladów użytkowania. Stan techniczny również nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Gitara jest w pełni sprawna, niemodyfikowana, ustawiona i gotowa do gry. Progi są w znakomitej kondycji i posłużą bez ingerencji lutnika wiele lat.

Ten egzemplarz wyróżnia bardzo efektowny, niespotykany na tym pułapie cenowym gryf wykonany z klonu płomienistego. Z tyłu możemy podziwiać przepiękną pasiastą fakturę drewna typową raczej dla Fenderów z Custom Shopu niż instrumentów z tańszych serii. Zawsze to miło mieć w standardowej gitarze jakiś smaczek wyróżniający ją z tłumu. W tym przypadku gryf robi robotę. 

Gitara wygląda naprawdę znakomicie i zdecydowanie widać, że nie jest to już zabawka. Ogólnie rzecz biorąc instrumenty Fendera z serii American Standard są jednymi z najczęściej wybieranych gitar na świecie. Jeśli ktoś szuka konia roboczego ta gitara będzie jak znalazł. Dobra jakość materiałów użytych do budowy, porządna  elektronika,  ergonomiczny gryf i przede wszystkim profesjonalne brzmienie za wciąż jeszcze rozsądną cenę przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii. Niezależnie od tego czy potrzebujecie gitary do brzmień czystych, czy przesterowanych znajdziecie w tym instrumencie partnera do studia i na scenę. 

W zestawie oryginalny futerał.  

 

Back to top