Fender Stratocaster American Standard Blizzard Pearl 2009

Sprzedane

5,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster w bardzo rzadkim, efektownym wykończeniu Blizzard Pearl. To taki perłowy metalik z pogranicza srebra i bieli, który wygląda naprawdę zjawiskowo i wyróżnia się z tłumu popularnych malowań.

Gitara z roku 2009. Ma czternaście lat, ale trzyma się świetnie i wygląda naprawdę wyśmienicie jak na swój wiek. Znajdzie się oczywiście parę rysek, może jakieś pojedyncze wgniotki i niepożółknięty ślad po fabrycznej naklejce na pickguardzie, ale to wszystko kosmetyka bez większego wpływu na ogólną prezencję i trudno mieć większe zastrzeżenia do ogólnego stanu. W parze ze znakomitym wyglądem idzie także stan techniczny. Gitara jest w pełni sprawna, niemodyfikowana, ustawiona i gotowa do gry. Progi są w świetnym stanie i posłużą bez ingerencji wiele lat.

Gitara wygląda naprawdę znakomicie i zdecydowanie widać, że nie jest to już zabawka. Ogólnie rzecz biorąc instrumenty Fendera z serii American Standard są jednymi z najczęściej wybieranych gitar na świecie. Jeśli ktoś szuka konia roboczego ta gitara będzie jak znalazł. Dobra jakość materiałów użytych do budowy, porządna elektronika, ergonomiczny gryf i przede wszystkim profesjonalne brzmienie za wciąż jeszcze rozsądną cenę przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii. Niezależnie od tego czy potrzebujecie gitary do brzmień czystych, czy przesterowanych znajdziecie w tym instrumencie partnera do studia i na scenę.

W zestawie oryginalny futerał.