Fender Stratocaster American Special Sonic Blue USA

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem nieprodukowany już model z serii American Special, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard.

Ten egzemplarz ma fenomenalny kolor sonic blue, dużą główkę charakterystyczną dla Fenderów z lat 70 oraz miętowy pickguard.  Całość prezentuje się naprawdę stylowo i przywodzi na myśl dawne czasy. Pod tą hipisowską stylówką kryje się jednak instrument zupełnie niearchaiczny. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność. 

 Gitara ma fabrycznie zamontowane przetworniki Fender Texas Special. To klasyka, która nie wymaga rekomendacji. Elektronika jest bardzo mocną strona modelu American Special.

Gitara powstała w roku 2015. Jest to oczywiście model wyprodukowany w USA, nie żaden budżetowy zamiennik. Gitara jest w wyjątkowo dobrym jak na używany sprzęt stanie.  Nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania oraz nie wykazuje jakiegokolwiek zużycia.  Polecam, to bardzo oryginalny instrument, który spokojnie może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. 

W zestawie komplet papierów i oryginalny, fabryczny pokrowiec.

Back to top