Fender Stratocaster American Elite Olympic Pearl 2015

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster z wysokiej serii American Elite. Instrument w bardzo efektownym wykończeniu Olympic Pearl, wyprodukowany w roku 2015.

Gitara w znakomitym stanie. Może dopatrzycie się jakichś minimalnych śladów użytkowania (kosmetyka), ale znacząco od nówki nie odstaje i jest w naprawdę świetnej kondycji jak na swój wiek. Pod względem technicznym również wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była naprawiana i jest wolna od wszelkich wad. Progi w znakomitym stanie, nie wymagają jakichkolwiek ingerencji. W komplecie oferuję oryginalny twardy futerał oraz komplet papierów.

Elite był jednym z najwyższych modeli Fendera. Cechą charakterystyczną tej serii jest innowacyjność. Nie jest to klasyczny strat typu vintage, lecz model naszpikowany nowinkami technicznymi. W specyfikacji znajdziemy więc bezszumowe przetworniki Fender Noiseless czwartej generacji, przełącznik S1 w gałce volume oferujący dostęp do dodatkowych brzmień, bardzo wygodny gryf z przystępnym profilem, zmiennym radiusem i satynowym wykończeniem. Nie zabrakło także blokowanych kluczy, podcięcia przy łączeniu gryfu z korpusem ułatwiającego grę w wysokich pozycjach. Cechą charakterystyczną tej serii jest także znany z gitar Music Man wygodny system regulacji krzywizny gryfu.

Ten model miał fabrycznie bordowe maskownice. W tym egzemplarzu zostały zmienione na kremowe dla bardziej klasycznej prezencji.