Fender American Elite Stratocaster 3-Tone Sunburst 2018

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster z wysokiej serii American Elite. Instrument w klasycznym i ponadczasowym wykończeniu 3-Tone Sunburst, wyprodukowany w roku 2018. Ten egzemplarz ma olchowy korpus i rzadko spotykaną w Fenderach hebanową podstrunnicę.

Gitara w znakomitym stanie. Może dopatrzycie się jakichś minimalnych śladów użytkowania (kosmetyka), ale znacząco od nówki nie odstaje. Pod względem technicznym również wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była naprawiana, modyfikowana i jest wolna od wszelkich wad. Progi w znakomitym stanie, nie wymagają jakichkolwiek ingerencji.

 

W komplecie oferuję oryginalny twardy futerał oraz komplet papierów z certyfikatem na czele.

Elite to jeden z najwyższych modeli Fendera. Cechą charakterystyczną tej serii jest innowacyjność. Nie jest to klasyczny strat typu vintage, lecz model naszpikowany nowinkami technicznymi. W specyfikacji znajdziemy więc bezszumowe przetworniki Fender Noiseless czwartej generacji, przełącznik S1 w gałce volume oferujący dostęp do dodatkowych brzmień, bardzo wygodny gryf z przystępnym profilem, zmiennym radiusem i satynowym wykończeniem. Nie zabrakło także blokowanych kluczy, podcięcia przy łączeniu gryfu z korpusem ułatwiającego grę w wysokich pozycjach. Cechą charakterystyczną tej serii jest także znany z gitar Music Man wygodny system regulacji krzywizny gryfu.