Fender Showcase Telecaster Sky Burst Metallic 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje wyjątkową gitarę Fender American Showcase Telecaster. To bardzo efektowny wizualnie limitowany wariant tele z roku 2021

Gitara łączy klasyczną prostotę telecastera z odrobiną innowacji i niezwykle sceniczną prezencją. Tradycyjny projekt Leo Fendera sprzed dekad otrzymał w tym wydaniu nowoczesny gryf ze zmiennym profilem (C-D) i bardzo komfortowym dwunastocalowym radiusem. Elektronika w klasycznym dla tego modelu układzie SS opiera się o przetworniki V-mod, które realizują klasyczne założenia brzmieniowe telecastera, ale mają nieco wzmocniony sygnał. W specyfikacji znalazły się także blokowane klucze.

Instrument w szałowym kolorze Sky Burst Metallic z główką w kolorze korpusu. Nietypowy kolorystycznie cieniowanie i brokatowa struktura robią wrażenie i zdecydowanie wyróżniają ten instrument na tle klasyki.

Gitara z roku 2021. Ma dwa lata, ale spokojnie uszłaby za nówkę ze sklepu. Stan jest kolekcjonerski, ślady użytkowania ograniczają się do mikroskopijnej kosmetyki. Technicznie igła z zerowym zużyciem i nie ma tu nic do dodania. W zestawie jest oryginalny futerał oraz komplet papierów.