Fender Showcase Stratocaster Sky Burst Metallic 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje unikalną gitarę Fender American Showcase Stratocaster. To bardzo efektowny i niezwykle wszechstronny, limitowany model wyprodukowany w roku 2021.

Gitara w konfiguracji HSS z pickupami Fender V-Mod. Ma rozłączanego humbuckera w chromowanej a la Gibson obudowie i dwa klasyczne single. To konfiguracja pozwalająca z powodzeniem poruszać się w każdym stylu muzycznym. Uniwersalności gitary służy również jej znakomita ergonomia. Instrument ma nowoczesny gryf ze zmiennym profilem D-C i podstrunnicę z radiusem 12 cali. Ogólnie gitara reprezentuje raczej nowoczesne podejście do koncepcji stratocastera.

Instrument w szałowym kolorze Sky Burst Metallic z główką w kolorze korpusu. Nietypowe kolorystycznie cieniowanie i brokatowa struktura robią wrażenie i zdecydowanie wyróżniają ten instrument na tle klasyki.

Gitara z roku 2021. Ma dwa lata, ale spokojnie uszłaby za nówkę ze sklepu. Stan jest kolekcjonerski, ślady użytkowania ograniczają się do mikroskopijnej kosmetyki. Technicznie igła z zerowym zużyciem i nie ma tu nic do dodania. W zestawie jest oryginalny futerał oraz komplet papierów.