Fender Jazzmaster American Performer 3 Tone Sunburst 2021

5,299 zł

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Jazzmaster. To egzemplarz z produkowanej w USA serii Performer, a więc nieco uwspółcześniona pod względem ergonomii wersja tego gitarowego klasyka będącego ważnym symbolem rockowej alternatywy.

Instrument w najbardziej klasycznym kolorze 3-tone sunburst. Prezentuje się ikonicznie, zdecydowanie wyróżniając z tłumu dużo częściej spotykanych stratów i tele. Designerski kształt i surowe brzmienie wpisujące się idealnie w potrzeby undergroundowego rocka.

O ile Jazzmastary vintage nie należały do najbardziej funkcjonalnych instrumentów, o tyle ta, współczesna wersja z wygodnym gryfem, mostkiem tremolo i uproszczoną elektroniką jest sprzętem pod względem walorów użytkowych znacznie bardziej racjonalnym. Unikalny klimat niszowego wiosła pozostał, ale wszelkie muzyczne wymagania nie stanowią problemu.

Gitara z roku 2021. Formalnie sprzedaję ją jako używaną, ale wygląda niemal zupełnie jak nowa. Być może wypatrzycie jakieś mikroryski, ale ogólnie nie ma o czym mówić. Kondycja naprawdę znakomita, ze świecą szukać takiego stanu na rynku wtórym. Pod względem technicznym również bez zarzutu. Wszystko działa, żadnych napraw i modyfikacji na koncie, progi w znakomitym stanie.

Dodatkowym atutem tego egzemplarza jest oryginalny, profesjonalny, dedykowany do tego modelu twardy futerał, którego w fabrycznym zestawie nie było (był tylko gigbag). Taki case to wydatek kilkuset złotych, tutaj macie go w komplecie.