Fender Jazzmaster 1962 Reissue Sunburst Japan 2006-08

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Jazzmaster. Jest to japońska wersja będąca historyczną reedycją modelu z roku 1962. To świetny, rzadko spotykany na rynku wtórnym okaz, który przypadnie du gustu miłośnikom mniej oczywistych produktów Fendera, stylu vintage i szeroko pojętej alternatywy, której Jazzmaster, Jaguar i Mustang są symbolami. 

Jazzmaster powstał jako ekskluzywna alternatywa dla strata i tele dedykowana dla jazzmanów. W jazzie (pomimo możliwości przyciemnienia brzmienia na kilka sposobów) instrument się jednak nie przyjął, zyskał jednak sympatię różnych muzycznych wywrotowców i doczekał się w końcu statusu jednego z fenderowskich klasyków. Gitara ma fantastyczną prezencję, jej zamaszysty kształt naprawdę robi wrażenie. Piękny sunburst, bordowy pickguard, Do tego oferuje niezwykle oryginalny układ elektroniczny pozwalający na wyciśnięcie z dwóch brzmień o różnym charakterze. Ponadto gitara ma także unikalny system vibrato będący ciekawą mieszanką bigsby z klasycznym tremolo Fendera.

Instrument wyprodukowany  między 2006 a 2008 rokiem. Ma te kilka lat, ale jest zachowany w bardzo dobrym stanie. Znajdą się oczywiście drobne ślady po kontaktach z otaczającym światem (drobne ryski, wgniotki i mikre ślady po niefabrycznych śrubkach na główce),  ale wszystko to ślady typowo kosmetyczne i nie rzucające się w oczy. Ogólnie instrument prezentuje się naprawdę świetnie, jest w pełni sprawny i gotowy do gry. Wszystko od kluczy przez regulację gryfu po elektronikę działa jak trzeba. Progi mają minimalne ślady użytkowania i absolutnie nic nie trzeba z nimi robić. 

W zestawie z gitarą sprzedaję widoczny na zdjęciach twardy futerał.