Fender Jazz Bass Japan Vintage ’62 Reissue Olympic White 1993

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wysokiej klasy gitarę basową Fender Jazz Bass. Instrument wyprodukowany w Japonii (słynna fabryka FujiGen) w roku 1993 lub 1994. Ma już swoje lata i przypadnie do gustu miłośnikom nieco starszych Fenderów z kraju kwitnącej wiśni.

Egzemplarz w jednym z najbardziej pożądanych wykończeń (Olympic White) i w konfiguracji vintage inspirowanej rocznikiem 1962. Instrument ma zamontowane chromowane maskownice przypominające zderzaki Cadillaca oraz osprzęt, pickupy i ogólne parametry w klimacie vintage. To istny wehikuł czasu, który z łatwością przeniesie nas do dekady Beatlesów, a przy tymi nie wyczyści portfela aż tak bardzo jak amerykańskie serie Vintage lub Custom Shop, dla których jest świetną alternatywą.

Gitara mimo prawie trzech dekad na karku zachowała się w bardzo dobrym stanie. Poza odpryskiem lakieru w rejonie zaczepu paska znajdziemy wyłącznie drobne ślady użytkowania w postaci rysek,  płytkich wgniotek, czy typowych osadów na osprzęcie, które doskonale wpisują się w charakter tego modelu. Naprawdę trudno wymagać więcej od instrumentu w tym wieku Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku, sprzęt działa jak należy, progi są w bardzo dobrym stanie.