Fender Blues Deluxe

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zachęcam do zakupu wzmacniacza lampowego Fender Blues Deluxe Reissue. Jest to profesjonalne combo stylistycznie nawiązujące do klasycznych tweedowych wzmacniaczy z lat 50 XX wieku. Lustrzany panel, brązowy grill oraz jakże charakterystyczne dla żółte obicie (prawdziwy materiał, nie imitacja jak np. w Peavey’u Classicu) są żelazną klasyką jeśli chodzi o gitarowy design. To ładny mebel, ale poza tym absolutnie profesjonalny i pełen charakteru sprzęt.

Wzmacniacz jest dwukanałowy. Oferuje piękny, przełamujący się na większej głośności, clean oraz klasyczny amerykański drive. Combo ma także reverb sprężynowy, z którego Fendery słyną. Piec jest świetnym partnerem dla stratów i tele, ale świetnie radzi sobie także ze gitarami wyposażonym w humbuckery. Brzmienie jest bardzo klasyczne, utrzymane w duchu lat 50, 60 i 70. Zdecydowanie nie polecam go do grania black metalu, choć głośnością może się równać z niejednym piekielnym fullstackiem. Wzmacniacz ma ciepły, bluesowy charakter i jako taki najlepiej sprawdza się w całej palecie amerykańskich gatunków od country, przez wszelkiej maści rock and rolle po rock spod znaku The Eagles. Bez problemu da się z niego wykrzesać zadziorność Stonesów, doskonale sprawdzi się również w zupełnie współczesnych klimatach rockowej alternatywy, jego mocną stroną jest także jazz.

Sprzęt jest używany, ale zachowany w bardzo dobrym stanie. Posiada jedynie kosmetyczne ślady użytkowania, pod względem technicznym jest absolutnie sprawny. Wszystko działa jak trzeba, lampy nie dają oznak zużycia, można włączać i grać.

Zachęcam do licytacji od złotówki bez ceny minimalnej.

Mile widziany odbiór osobisty, ale wysyłka nie stanowi najmniejszego problemu.

Strat wystąpił jako dekoracja i nie jest przedmiotem sprzedaży. Można go kupić na moim drugim koncie „mwichowski”, na którym oferuję też inne gitary.