Fender American Vintage Telecaster 52 Reissue Butterscotch Blonde

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Vintage 52 Reissue Telecaster.  To profesjonalny instrument z górnej półki, jeden z najwyższych modeli Fendera produkowanych poza Custom Shopem.

Gitara jest wykonaną z dużą konsekwencją i bezkompromisowo reedycją starego tele sprzed prawie 70 lat.  Wykończenie Butterscotch Blonde, słomiany gryf i obowiązkowo czarny pickguard składają się na najbardziej klasyczną z możliwych prezencję. Nie zabrakło też zawsze mile widzianych smaczków w postaci lakieru nitro i staroświeckiego osprzętu – gitara jak z dawnych lat, vintage pełną gębą.

Połączenie jesionowego korpusu i klonowego gryfu oraz znakomitych przetworników owocuje w przypadku tego modelu najbardziej esencjonalnym i najpełniej realizującym filozofię tele, amerykańskim do granic możliwości, brzmieniem. Fantastyczny twang na kanale czystym i drapieżny, staroświecki drive to znaki firmowe tego instrumentu. Country, blues, starocerkiewny r’n’r, ale i zupełnie współczesne odmiany rockowej alternatywy są specjalnością tej ponadczasowej gitary.

Egzemplarz wyprodukowany w roku 2015, a więc bardzo świeży. Stan techniczny idealny, zerowe zużycie, wszystkie części fabryczne. Jeśli chodzi o wygląd to instrument jest praktycznie jak nowy. Poza drobnym rysami na pickguardzie trudno dopatrzeć się większych oznak użytkowania.  Ogóldny stan praktycznie jak ze sklepowej wystawy, gitara wciąż pachnie nowością. W komplecie jest oryginalny tweedowy futerał oraz komplet papierów. Dostajecie to samo, co u dystrybutora za zdecydowanie przystępniejszą cenę.

Klasyka brzmienia i stylu, zdecydowanie polecam.

 

 

 

 

Back to top