Fender Stratocaster American Vintage ’57 Reissue Vintage White

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

 

Opis

 

Elektryczna Dusza prezentuje dzisiaj pięknego Fendera Stratocastera z kultowej serii American Vintage.  Tym razem leciwy już egzemplarz z roku 1992. 26 lat na karku to całkiem sporo, gitara ma więc szansę przypaść do gustu osobom, które nie przepadają za zbyt nowymi instrumentami.

Jak na na swój wiek gitara prezentuje się świetnie. Ślady użytkowania są wyłącznie kosmetyczne i bardzo powierzchowne. Naprawdę ze świecą szukać tak ładnie zachowanych egzemplarzy z tamtego okresu. Można by uznać, że to gitara np. dwuletnia. Pod względem technicznym również wszystko jest jak trzeba. Elektronika działa, wszelkie mechanizmy również. Progi praktycznie bez śladów użytkowania.

Specyfikacja jest odwzorowaniem tego, co Fender proponował w roku 1957. Jest więc to strat kanoniczny, koszerny. Mamy tutaj olchowy korpus i klonowy gryf, lakier nitro, frezy SSS, osprzęt i  parametry vintage.  Ponadto gitara ma znakomitej klasy, dedykowane do tego modelu przetworniki generujące łagodny, harfowy sound na kanale czystym i staroświecki brud na przesterowanym.

Miłośnicy szklanki w wydaniu retro będą zachwyceni.

Wygląd gitary od razu przenosi człowieka w czasie do lat 50. Wykończenie vintage white to klasyka fenderowskiego stylu.

W zestawie oryginalny tweedowy futerał.

 

 

 

Galeria

Back to top