Fender American Ultra Stratocaster Ultraburst 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitą gitarę Fender Stratocaster z wysokiej serii American Ultra. To najnowsza, aktualnie produkowana wersja luksusowego i najbardziej zaawansowanego technicznie strata, która zastąpiła znane z wcześniejszych roczników modele takie jak Deluxe i Elite.

Gitara naszpikowana nowinkami – ponadprzeciętnie uniwersalna dzięki rozbudowanej elektronice (bezszumowe pickupy najnowszej generacji Noiseless Ultra i system S1) oraz bardzo ergonomiczna za sprawą dokładnie przemyślanej geometrii wszystkich elementów (komfortowy profil gryfu, zmienny radius, podcięcia ułatwiające dostęp do wysokich pozycji). Gitara kosztuje w sklepach około 11 tysięcy złotych i jest jednym z najdroższych Fenderów produkowanych poza Custom Shopem. To rasowy amerykański strat w dostosowanym do współczesnych realiów, nowoczesnym wydaniu. Wygląda bardzo klasycznie i nie zdradza swoich możliwości na pierwszy rzut oka, ale to naprawdę zaawansowany sprzęt.

Gitara z roku 2021 – bardzo świeża. Ślady użytkowania są kosmetyczne, instrument wygląda praktycznie jak nowy. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Wszystko działa jak trzeba, zużycie jest zerowe.

W komplecie oryginalny futerał i papiery.