Fender American Standard Telecaster SB 2008

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Telecaster w klasycznym wykończeniu Sunburst. Tym razem wersja z olchowym korpusem i klonową podstrunnicą. Gitara z roku 2008, ma dziesięć lat, ale trzyma się świetnie. Poza trudnymi do zauważenia małymi wgniotkami i drobnymi ryskami nie znajdziemy na niej  większych śladów użytkowania. Stan techniczny również nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Gitara jest w pełni sprawna, niemodyfikowana, ustawiona i gotowa do gry. Progi po szlifie nie mają żadnych śladów użytkowania i posłużą bez ingerencji lutnika wiele lat. 

Ten egzemplarz wyróżnia bardzo dobrze spasowany, wzorzysty korpus. Gitara wygląda naprawdę znakomicie i zdecydowanie widać, że nie jest to już zabawka. Ogólnie rzecz biorąc instrumenty Fendera z serii American Standard są jednymi z najczęściej wybieranych gitar na świecie. Jeśli ktoś szuka konia roboczego ta gitara będzie jak znalazł. Dobra jakość materiałów użytych do budowy, porządna  elektronika,  ergonomiczny gryf i przede wszystkim profesjonalne brzmienie za wciąż jeszcze rozsądną cenę przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii. 

W zestawie instrukcja obsługi, ściereczka, pasek, straplocki i oczywiście oryginalny futerał (ma pęknięcia na rogach, ale spełnia swoją funkcję). 

 

 

 Back to top