Fender American Standard Telecaster Lipsitck Red 1993

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Telecaster. Tym razem egzemplarz z roku 1993 w bardzo efektownym i  rzadko spotykanym wykończeniu Lipstick Red, będącym jedną z najbadziej efektownych fenderowskich czerwieni.  Wygląda naprawdę ikonicznie.

American Standardy to woły robocze o tysiącu zastosowań. Wszechstronne pickupy, przystępne gryfy, ponadczasowy wygląd i odpowiednia doza prestiżu przy racjonalnej cenie to zalety tej szanowanej za uniwersalność i wielozadaniowość serii. Szukając solidnego tele nie sposób pominąć ten jakże oczywisty wybór. To znany na całym świecie wielki hit Fendera.

Gitara zachowana w znakomitym, wręcz wyjątkowym jak na jej wiek stanie. W dobym świetle dopatrzycie się drobnych rysek i charakterystycznych dla Fenderów z lat 90 wzdłużnych spękań lakieru na gryfie, ale generalnie  instrument jest wyjątkowo zadbany i wygląda na o wiele młodszy. Ze świecą szukać tak ładnego egzemplarza z początku lat 90. Jeśli lubicie starsze gitary, ale jednocześnie cenicie bardzo dobry stan, ta gitara na pewno nie przyniesie rozczarowania.

Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi kwestie techniczne. Instrument zachował się w oryginalnej specyfikacji i jest oczywiście w pełni sprawny. Progi po szlifie, zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie widoczny na zdjęciach  futerał.