Fender American Standard Telecaster Jade Green Metallic 2013

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Telecaster w efektownym I bardzo oryginalnym wykończeniu Jade Metallic Green. Jest to wersja z olchowym korpusem i klonową podstrunnicą.

Gitara z roku 2013, już w wersji z wycięciem na brzuch z tyłu korpusu. Instrument w znakomitym stanie – dosłownie jak nowy. Ze świecą szukać takiej kondycji w dziesięcioletniej gitarze. Stan techniczny również nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Gitara jest w pełni sprawna, niemodyfikowana, ustawiona i gotowa do gry. Progi nie mają żadnych śladów użytkowania i posłużą bez ingerencji lutnika wiele lat.

Gitara to klasyk Fendera. Ogólnie rzecz biorąc instrumenty z serii American Standard są jednymi z najczęściej wybieranych gitar na świecie. Jeśli ktoś szuka konia roboczego ta gitara będzie jak znalazł. Dobra jakość materiałów użytych do budowy, porządna elektronika (w tym modelu świetne pickupy Broadcaster/Twisted Tele), ergonomiczny gryf i przede wszystkim profesjonalne brzmienie za wciąż jeszcze rozsądną cenę przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii.

W zestawie oryginalny futerał i komplet papierów.