Fender American Standard Stratocaster Olympic White 2011

REZERWACJA
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
  • Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster. Tym razem wersja z palisandrową podstrunnicą i korpusem w wykończeniu Olympic White. To żelazny klasyk Fendera, jedna z najbardziej popularniych gitar wszech czasów. 

Ten egzemplarz wyprodukowany został w roku 2011. Choć ma już ponad 10 lat trzyma bardzo dobrze i trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do stanu technicznego jak i ogólnej prezencji. Gitara ma trochę rysek, jakieś drobne obicia czy wgniotki, ale ogólnie rzecz biorąc prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.  Instrument jest oczywiście w pełni sprawny i wolny od wszelkich wad.  Klucze, regulacja gryfu i elektronika pracują jak trzeba. Progi są w znakomitym stanie i mają jedynie minimalne ślady użytkowania, które absolutnie nie kwalifikują ich do szlifu ani tym bardziej wymiany.

Gitara to klasyk Fendera.  Ogólnie rzecz biorąc instrumenty z serii American Standard są jednymi z najczęściej wybieranych gitar na świecie. Jeśli ktoś szuka konia roboczego ta gitara będzie jak znalazł. Dobra jakość materiałów użytych do budowy, porządna  elektronika,  ergonomiczny gryf i przede wszystkim profesjonalne brzmienie za wciąż jeszcze rozsądną cenę przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii. 

W zestawie oryginalny futerał, który niestety ma pęknięty jeden z narożników.

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top