Fender American Standard Stratocaster Olympic White 2010

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę American Standard Stratocaster. Klasyczna propzycja Fendera, najpopularniejszy strat na świecie i stały bywalec mojego skromnego sklepiku. Ikona dobrego brzmienia, bezpieczny i sprawdzony wybór obecny na niezliczonych scenach świata, również tych największych.  Instrument w ponadczasowym i chyba najbardziej lubianym wykończeniu Olympic White w wersji z klonową podstrunnicą. Jak widać ten egzemplarz ma zamontowany złoty, metalowy pickguard, który trochę uszlachetnia jego ogólną prezencję. Jeśli komuś taka zamiana w kierunku gitary Davida Gilmoura nie odpowiada, mogę wymienić na biały, stockowy. 

Instrument z roku 2010. Ma 8 lat, ale wygląda prawie jak nowy. Ślady użytkowania są naprawdę kosmetyczne, gitary ze sklepowej wystawy nie wyglądają wiele lepiej. Pod względem technicznym wszystko się zgadza. Klucze ok, regulacja gryfu sprawna, mechanika mostu i elektronika w porządku. Progi nie mają śladów użytkowania. 

Poza złotym pickguardem gitara ma jeszcze jedną modyfikację. Zamiast fabrycznych przetworników zamontowane są w niej zawodowe single Texas Special w wersji Custom Shop.  Zdecydowanie podnoszą wartość tego instrumentu i mają duży wpływ na jego walory brzmieniowe. Lepiej mieć niż nie mieć.

W zestawie oryginalny futerał.

 

 

 

Back to top