Fender Am. Standard Stratocaster OW 2005

Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza proponuje dzisiaj gitarę Fender American Standard Stratocaster. Tym razem wersja z klonową podstrunnicą i korpusem w wykończeniu Olympic White. To żelazny klasyk Fendera, jedna z najbardziej ikonicznych gitar wszech czasów. Mody się zmieniają, ale biały strat, niczym żart rozpoczynający Familiadę, jest zawsze na topie.

Ten egzemplarz wyprodukowany został w roku 2005. Jak na trzynastolatka trzyma się bardzo dobrze i trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do jego stanu technicznego jak i ogólnej prezencji. Gitara ma mikroryski,  drobne wgniotki na bokach i typową rzęsę rejonie kieszeni gryfu, ale ogólnie rzecz biorąc prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i cieszy oko. Instrument jest oczywiście w pełni sprawny, zachowany w fabrycznej konfiguracji i wolny od wszelkich wad.  Klucze, regulacja gryfu i elektronika pracują jak trzeba. Progi przeszły mały szlif i nie będą przez najbliższe lata wymagały jakichkolwiek ingerencji lutniczych.W zestawie z gitarą jest oryginalny futerał, pasek, ściereczka oraz trochę makulatury od producenta. To komplet jak ze sklepu, jednak zdecydowanie tańszy.

Fender USA  to porządna jakość drewna,  wysokiej klasy osprzęt i solidne wykonanie. Instrument nie jest może najtańszy, ale za to lepiej  utrzymuje wartość na rynku wtórnym, co czyni go dobrym wyborem również z ekonomicznego punktu widzenia. Ten egzemplarz stracił na wartości raz – po opuszczeniu sklepu i do końca swych dni, jeśli nie spotka go jakaś nieprzyjemna przygoda, będzie utrzymywał cenę rynkową na wysokim poziomie.

Ten strat jest skonfigurowany na tyle dobrze, że powinien bez problemu zadowolić większość gitarzystów. Najważniejszą cechą serii American Standard jest właśnie to, że te instrumenty są bardzo bezpiecznym wyborem, pozwalającym poznać stratocastera w najbardziej uniwersalnej odsłonie – pickupy mają optymalny sygnał zarówno dla kanału czystego jak i przesterowanego, radius 9,5 cala nie jest uciążliwy przy współczesnych technikach gry,  progi medium zapewniają wysoki komfort a regulacja gryfu od struny główki ułatwia ustawienie instrumentu. To wcielenie strata jest prawdziwym koniem roboczym o tysiącu zastosowań.

Udzielam 6 miesięcy gwarancji.

Gwarantuję bezpieczeństwo i sprawne przeprowadzenie transakcji.

W każdej sprawie proszę pisać lub dzwonić.

Back to top