Fender American Standard Stratocaster Olympic White 1990

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster. Dziś piękny egzemplarz z olchowym korpusem, palisandrową podstrunnicą i szczególnie pożądanym wykończeniem Olympic White.

Gitara z roku 1990, swoja lata ma więc powinna przypaść do gustu tym, którzy nie przepadają za najnowszymi wypustami. Jak na swój wiek instrument wygląda świetnie. Znajdzie się na nim trochę powierzchownych śladów użytkowania (jakieś ryski, drobne obicia), ale ogólnie prezentuje się rewelacyjnie i ze świecą szukać takiego stanu w tych rocznikach. Pod względem technicznym wszystko jest w jak najlepszym porządku. Progi po szlifie nie mają żadnych śladów użytkowania, osprzęt i regulacja gryfu również pracują jak trzeba.

Gitara ma wymienione pickupy na zawodowy set Kinman Blues Strat (AVn-62 / AVn-62 / SCn). To przetworniki jednego z czołowych butikowych producentów, które swoją wartość mają (set około 1700 zł), więc to zdecydowanie godny pochwały upgrade. Oprócz tego ten egzemplarz ma zamontowane znane z modeli Deluxe rolkowe siodełko.

Gitara to najpopularniejszy amerykański Fender. Klasyka brzmienia, wzór ergonomii, bezpieczny i sprawdzony wybór obecny na niezliczonych scenach świata, również tych największych.

W zestawie widoczny na zdjęciach futerał.