Fender American Standard Stratocaster Midnight Wine 1993

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje klasyczną propozycję dla miłośników Fendera. Nowego właściciela szuka piękny, amerykański stratocaster z roku 1993. Gitara już po trzydziestce, należy do pierwszej generacji popularnej na całym świecie serii American Standard i powinna przypaść do gustu miłośnikom nieco starszych instrumentów. 

Taki strat różni się nieco od swojego współcześnie produkowanego rodzeństwa. Poza niuansami  (stare logo, nr seryjny z przodu główki, trochę inny osprzęt) charakteryzuje się fenomenalnym i rzadkim wykończeniem Midnight Wine, które określić można jako ciemny burgund wpadający w fiolet. 

Instrument nie spędził swojego żywota w futerale, dlatego na lakierze znajdzie się trochę rysek, przebarwień na pickguardzie i drobne obicie na jednym z rantów, ale całość ogólnie rzecz biorąc prezentuje się świetnie jak na ten wiek. Stan techniczny też nie powinien budzić niczyich zastrzeżeń.  Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po mechanikę mostu i elektronikę a progi nie są zużyte. Gitara nie była modyfikowana, co wcale nie jest takie częste w przypadku instrumentów w tym wieku. Ogólna kondycja naprawdę super i trudno wymagać tu czegoś więcej. 

Gitara to najpopularniejszy amerykański Fender. Klasyka brzmienia, wzór ergonomii, bezpieczny i sprawdzony wybór obecny na niezliczonych scenach świata, również tych największych. 

W zestawie z gitarą sprzedaję widoczny na zdjęciach futerał.