Fender American Standard Stratocaster Midnight Wine 1992

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje klasyczną propozycję dla miłośników Fendera. Nowego właściciela szuka piękny, amerykański stratocaster z roku 1992. Gitara już po trzydziestce, należy do pierwszej generacji popularnej na całym świecie serii American Standard i powinna przypaść do gustu miłośnikom nieco starszych instrumentów.

Taki strat różni się nieco od swojego współcześnie produkowanego rodzeństwa. Poza niuansami (stare logo, nr seryjny z przodu główki, trochę inny osprzęt) charakteryzuje się fenomenalnym i rzadkim wykończeniem Midnight Wine, które określić można jako ciemny burgund wpadający w fiolet.

Instrument nie spędził swojego żywota w futerale, dlatego na lakierze znajdzie się trochę rysek, obić i mała zaprawka na rancie, ale całość ogólnie rzecz biorąc prezentuje się świetnie jak na ten wiek. Stan techniczny też nie powinien budzić niczyich zastrzeżeń. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po mechanikę mostu i elektronikę a progi nie są zużyte. Gitara nie była modyfikowana, co wcale nie jest takie częste w przypadku instrumentów w tym wieku. Ogólna kondycja naprawdę super i trudno wymagać tu czegoś więcej.

Gitara to najpopularniejszy amerykański Fender. Klasyka brzmienia, wzór ergonomii, bezpieczny i sprawdzony wybór obecny na niezliczonych scenach świata, również tych największych.

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał.