Fender American Standard Stratocaster Chrome Red 2005

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje amerykańskiego Fendera Stratocastera w wersji z olchowym korpusem i klonową podstrunnicą. Tym razem egzemplarz w rewelacyjnym i rzadkim wykończeniu Chrome Red – jaśniejszym i żywszym niż popularny Candy Apple Red. Czerwony strat to jeden z symboli muzyki rockowej, szczególnie wersja USA jest marzeniem niejednego gitarzysty

Instrument wyprodukowany w roku 2005. Jak na pełnoletni już sprzęt prezentuje się bardzo dobrze, ale znajdzie się oczywiście trochę śladów użytkowania i upływu czasu w postaci rysek, wgniotek, drobnych obić. W rejonie łączenia gryfu z korpusem są, często widywane w tego typu konstrukcjach, pęknięcia lakieru, które nie mają oczywiście na nic wpływu. Pod względem technicznym wszystko w porządku. Progi miały szlif i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

Gitara ma zamontowanego minihubuckera Seymour Duncan SJBJ  przy mostku. Rozszerza on możliwości brzmieniowe instrumentu w kierunku nieco cięższych brzmień.Single z pozycji middle i neck to fabryczne pickupy Fendera. Cały osprzęt też jest oryginalny.

Gitary z serii American Standard/Series są sprawdzonym i bezpiecznym wyborem pozwalającym poznać stratocastera w jego najbardziej uniwersalnej odsłonie. Gitara oferuje szeroką paletę brzmień, ma wygodny gryf (profil C, radius 9,5 cala) i ogólnie uchodzi za fenderowskiego konia roboczego. 

W zestawie oryginalny futerał.