Fender American Standard Stratocaster 3-Tone Sunburst 2010

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster. To egzemplarz z roku 2010 w wersji z klonową podstrunnicą, olchowym korpusem i w bardzo lubianym, klasycznym wykończeniu 3-tone sunburst.

Gitara w fabrycznej specyfikacji, zachowana w bardzo dobrym stanie. Na lakierze znajdą się drobne ślady użytkowania w postaci rysek i drobnych wgniotek, ale to nic istotnego zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę wiek gitary. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Instrument działa jak należy i jest wolny od wszelkich wad. Progi mają jedynie minimalne ślady użytkowania i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić. W zestawie oryginalny futerał oraz papiery.

American Standard to prawdziwy bestseller Fendera. Jeśli poszukujecie strata, ale nie wiecie na jakiego się zdecydować, ten model jest jedną z najbardziej oczywistych opcji. To bezpieczny i uniwersalny wybór, który jest w stanie sprostać wielu muzycznym wyzwaniom. Fender produkuje oczywiście modele zarówno bardziej naszpikowane nowinkami technicznymi jak i takie nawiązujące do historii, utrzymane w klimacie vintage, ale to właśnie stojący gdzieś pośrodku, solidny American Standard ma od lat opinię niezawodnego konia roboczego, który potrafi odnaleźć się każdym stylu i ma wszystko, czego potrzeba do codziennej pracy bez nadmiaru filozofii i marketingu. To po prostu świetna gitara ogólnego zastosowania o doskonałym stosunku jakości do ceny i sprawdzone przez tysiące gitarzystów narzędzie. Można koncentrować się na niuansach specyfikacji i poszukiwać instrumentu w każdym calu odpowiadającego naszym preferencjom lub po prostu wybrać Standarda, który bez sięgania po wymyślne środki świetnie realizuje główne założenia fenderowskej filozofii. Nie ma tu może jakichś finezyjnych rozwiązań, ale ogólne parametry instrumentu są po prostu dobrze pomyślane i sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Gitara jest ergonomiczna, wszechstronna i naprawdę często lepszej nie potrzeba. Uniwersalne pickupy, przystępny parametry gryfu (profil C, radius 9,5, 22 progi), ponadczasowy wygląd to wszystko składa się na bardzo pozytywny odbiór tego modelu.