Fender American Standard Stratocaster 3-tone Sunburst 1997

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster. Tym razem egzemplarz z roku 1997, który powinien przypaść do gustu zwolennikom nieco starszych instrumentów.

Gitara w klasycznym wykończeniu 3 tone sunburst, z olchowym korpusem i klonowym gryfem. Zamiast klasycznego białego pickguardu w tym egzemplarzu są zamontowane wyglądające bardziej luksusowo maskownice tortoise, które świetnie prezentują z takim malowaniem.

Miłą niespodziankę znajdziemy w elektronice. Zamiast stockowych pickupów gitara ma zamontowane butikowe single Bare Knuckle The Mother’s Milk, uznawane za jedne z najlepszych pickupów do strata w klimacie vintage.

Gitara ma 25 lat, których nie przeleżała w futerale. Znajdzie się na niej sporo śladów użytkowania w postaci rysek, wgniotek, przetarć i odprysków na gryfie. Dla miłośników naturalnie zrelicowanych gitar jak znalazł. Całość prezentuje się niezwykle stylowo.

Pod względem technicznym w najlepszym porządku. Wszystko działa jak należy, progi są po szlifie, nie mają śladów i nic nie trzeba z nimi robić.

W komplecie widoczny na zdjęciach futerał.