Fender American Standard Stratocaster 2004 Sonic Blue

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zachęcam do zakupu gitary elektrycznej Fender Stratocaster. Jest to model American Standard, a więc w pełni profesjonalny wariant wyprodukowany w USA.  Egzemplarz z roku 2004, zachowany w bardzo dobrym stanie wizualnym i w pełni sprawny technicznie. Znajdą się oczywiście drobne ślady użytkowania w postaci małych rysek widocznych pod światło lub powierzchownych wgniotek, ale wszystko to tylko drobnica bez wpływu na ogólną prezencję. Regulacja gryfu działa, elektronika i osprzęt również, progi są w bardzo dobrym stanie. Ogólnie rzecz biorąc gitara nie zdradza swojego wieku i z pewnością będzie służyć nowemu właścicielowi długo i bezproblemowo.

To Fender w dość rzadkiej, od dawana nieprodukowanej wersji wykończeniowej. Świetny, surfingowy kolor Sonic Blue nawiązujący do estetyki lat 50 i 60 XX wieku zdecydowanie może się podobać. Gitara przypomina nieco strata Johna Lennona, ale pomimo oldschoolowego wyglądu nie odstrasza archaiczną specyfikacją. Klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą i olchowy korpus to ponadczasowy przepis na Stratocastera o pełnym, nie za ostrym brzmieniu. W tym egzemplarzu zamiast fabrycznych pickupów zamontowany jest set Texas Special w wersji Custom Shop. To pickupy trzy razy droższe od standardowych i przynajmniej o klasę lepsze, więc chyba nikt nie pogardzi taką modyfikacją. Gryf ma parametry, które powinny przypaść do gustu większości gitarzystów. Profil C, progi medium jumbo, radius 9,5 cala to po prostu bezpieczny wybór bez żadnych ekstremów. Nie ma takiej ręki, która nie potrafiłaby się do tego dopasować;-)

Polecam ten instrument miłośnikom Fenderow. Ten egzemplarz jest bardzo dobrze zachowany, ma unikalne wykończenie, świetne pickupy oraz przynależy do serii, która jest trzymającym wartość pewniakiem w przypadku odsprzedaży.

W zestawie nieco już sfatygowany (brak jednej klamry, trochę śladów) futerał Fendera, który choć jest już zdecydowanie nie nowy z powodzeniem spełnia swoją funkcję.