Fender American Special Stratocaster Surf Green 2013

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem egzemplarz z serii American Special, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard. Gitara ma fenomenalny kolor Surf Green i dużą główkę charakterystyczną dla Fenderów z lat 70  Całość prezentuje się naprawdę stylowo i przywodzi na myśl dawne czasy. Pod tą stylówką kryje się jednak instrument zupełnie niearchaiczny. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność.  

Ten model ma fabrycznie zamontowane przetworniki Texas Special. To jedne z najbardziej cenionych singli, które są prawdziwymi generatorami klasycznej, fenderowskiej szklanki.   Pod względem brzmieniowym mamy tu więc bardzo tradycyjne wcielenie strata. 

Gitara powstała w roku 2013. Jest to oczywiście model wyprodukowany w USA. 

Jeśli chodzi o stan to znajdzie się kilka małych wgniotek i drobnych rysek, ale to tylko kosmetyka bez wpływu na cokolwiek. Progi są w świetnym stanie, gitara nie była w żaden sposób modyfikowana. 

 Polecam, to bardzo solidny instrument, który spokojnie może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. 

W zestawie papiery i widoczny na zdjęciach pokrowiec.