Fender American Special Stratocaster 2-tone sunburst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem nieprodukowany już model z serii American Special, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard.

Ten egzemplarz ma najbardziej klasyczny kolor 2 tone sunburst, dużą główkę charakterystyczną dla Fenderów z lat 70 oraz bordowy pickguard  Całość prezentuje się naprawdę stylowo i nieco bardziej drapieżnie.

Seria Special słynie ze swojej ergonomii. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność. 

 Gitara ma fabrycznie zamontowane przetworniki Fender Texas Special. To klasyka, która nie wymaga rekomendacji. Wysokiej klasy elektronika jest więc także dużym atutem tego modelu.  

Gitara powstała w roku 2018. Jest to oczywiście model wyprodukowany w USA, nie żaden budżetowy zamiennik. Instrument jest w wyjątkowo dobrym jak na używany sprzęt stanie.  Nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania (może jakieś mikroryski widoczne w dobrym świetle) oraz nie wykazuje jakiegokolwiek zużycia.  Polecam, to bardzo oryginalny instrument, który spokojnie może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. 

Fabrycznie ten model oferowany był z miękkim pokrowcem. Do mojego egzemplarza dorzucam widoczny na zdjęciach twardy futerał.