Fender American Special Stratocaster 2-tone Sunburst 2009

REZERWACJA

4,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem nieprodukowany już model z serii American Special, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard.

Ten egzemplarz ma klasyczny kolor 2-tone sunburst, dużą główkę charakterystyczną dla Fenderów z lat 70 oraz drapieżne, czarne elementy plastikowe. Całość prezentuje się naprawdę stylowo i z charakterem. Jest to oczywiście model wyprodukowany w USA, a więc całkiem poważne już wcielenie strata.

Seria Special słynie ze swojej ergonomii. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność. Gitara ma fabrycznie zamontowane przetworniki Fender Texas Special będące klasyką, która nie wymaga żadnych rekomendacji.

Gitara powstała w roku 2009. Ma 14 lat i w związku z tym trochę śladów użytkowania w postaci rysek (głównie na pickguardzie) i wgniotek. Nie jest to igła, ale nie ma jakichś bardzo rzucających się w oczy wizualnych mankamentów. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko do regulacji gryfu, przez osprzęt, po elektronikę. Progi są w znakomitym stanie. Miały lekki szlif i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.