Fender Stratocaster American Special HSS Fiesta Red 2017

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem egzemplarz z serii American Special, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard. Ten egzemplarz ma fenomenalny kolor Fiesta Red i dużą główkę charakterystyczną dla Fenderów z lat 70  Całość prezentuje się naprawdę stylowo i przywodzi na myśl dawne czasy. Pod tą stylówką kryje się jednak instrument zupełnie niearchaiczny. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność. 

Gitara ma fabrycznie zamontowane single Texas Special i humbuckera  Atomic. Tak skonfigurowana elektronika czyni z tego instrumentu woła roboczego, który poradzi sobie ze szklankowymi brzmieniami typowymi dla klasycznego strata, ale pozwala również z powodzeniem eksplorować cięższe brzmienia.  

 Gitara powstała w roku 2017. Jest to oczywiście model wyprodukowany w USA. 

Jeśli chodzi o stan to znajdzie się kilka małych obić i drobnych rysek, ale to tylko kosmetyka bez wpływu na cokolwiek. Progi są w świetnym stanie, gitara nie była w żaden sposób modyfikowana. 

 Polecam, to bardzo oryginalny instrument, który spokojnie może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. 

W zestawie papiery i fabryczny pokrowiec.

 

 

 

 

Back to top