Fender American Professional II Stratocaster Mystic Surf Green 2020

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Professional II Stratocaster. To najnowsza, aktualnie produkowana generacja klasycznej pozycji z menu amerykańskiego producenta. Tym razem egzemplarz z roku 2020 w unikatowym wykończeniu Mystic Surf Green. To taki metaliczny seledyn, który wygląda naprawdę znakomicie i przedstawia klasycznego stratocastera w nieco bardziej nowoczesnej odsłonie.

Gitara w znakomitym stanie – naprawdę jedynie nieznacznie różni się od nówki i powinna przypaść do gustu nawet największym estetom. Trudno wymagać więcej od używanej gitary, ogólna prezencja jest znakomita. Pod względem technicznym również bez zarzutu – instrument zachowany w oryginalnym stanie, w pełni sprawny technicznie i wolny od wszelkich wad. Progi są jak nowe.

W zestawie oryginalny futerał oraz komplet papierów od producenta. Nowy Professional II kosztuje okolice 8000 zł. Tutaj macie prawie igłę w stosownie niższej cenie.

Gitary z serii American Professional to prawdziwe woły robocze. Gitara to bardzo solidny sprzęt, który łączy w sobie klasykę z odrobiną nowoczesności (bez przegięcia w żadną stronę). To bardzo popularna, sprawdzona konfiguracja, która sprawdza się w wielu stylach i stanowi od lat filar oferty Fendera. Jeśli szukacie czegoś, co dobrze reprezentuje markę, ale jednocześnie jest bardzo uniwersalne, to jedna z najbardziej oczywistych opcji. Zdecydowanie polecam!