Fender American Professional II Telecaster Butterscotch Blonde 2021

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster American Professional II. Egzemplarz wyprodukowany w roku 2021, a więc wyjątkowo świeży. Jest to najnowsza i najbardziej aktualna wersja fenderowskiego konia roboczego, także coś dla tych, którzy lubią być na czasie. Egzemplarz dosłownie jak nowy, w niczym nie ustępuje fabrycznej sztuce. Stan bez dwóch zdań na szóstkę, nie rozczaruje nawet pedantów niekupujących zwykle używanych instrumentów. W komplecie oryginalny futerał i komplet papierów z certyfikatem na czele. Elegancki komplecik, mucha nie siada.

Gitara w najbardziej klasycznym wykończeniu Butterscotch Blonde, z obowiązkowym czarnym pickguardem. Choć wyglądem nawiązuje do pierwotnych telecasterów, jak na z gruntu nowoczesną serię Professional przystało, ma zdecydowanie współczesną konfigurację.  Komfortowy gryf (profil C, progi tall narrow, radius 9,5 cala, satynowe wykończenie szyjki), przetworniki V-Mod II z opcją szeregowego połączenia w push-pullu, solidy osprzęt (kościane siodełko i mosiężne siodełka mostka) składają się na solidną specyfikację, która uwzględnia potrzeby współczesności, ale nie szarga tradycji. Jeśli lubicie tradycyjną prezencję, ale szukacie wygody i uniwersalności, ten kierunek jest właściwy.

Za fabrycznie nowy egzemplarz zapłacić trzeba ponad 8000 zł. Tutaj igła odczuwalnie taniej. Zdecydowanie warto się zainteresować.