Fender American Special Telecaster 3-TSB 2017

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem egzemplarz z serii American Special, która łączy w sobie wygląd retro i współczesną specyfikację techniczną. Ten egzemplarz ma piękny klasyczny kolor 3-Tone Sunburst i czarny pickguard nadający całości nieco bardziej agresywnego, hotrodowego wyglądu. Całość prezentuje się naprawdę stylowo.

Gitara ma bardzo solidną specyfikację. Instrument jest wygodny (radius 9,5 cala, profil gryfu C, progi jumbo, satynowe wykończenie szyjki), zbudowany został z klasycznych materiałów (olcha, klon, palisander) i ma wysokiej klasy elektronikę opartą o dwa single Texas Special. 

Gitara wyprodukowana w roku 2017.  Jeśli chodzi o stan to może ktoś dopatrzy się jakichś drobnych śladów użytkowania (mikroryski, drobne wgniotki), ale generalnie instrument nieznacznie tylko różni się od sklepowego egzemplarza i trudno wymagać tu czegoś więcej. Progi są w świetnym stanie, wszystko działa jak należy.

Zdecydowanie polecam ten bardzo solidny instrument, który z powodzeniem może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. To zupełnie profesjonalne wiosło produkcji USA, które spokojnie sprawdzi się w każdych warunkach.

W komplecie pokrowiec, certyfikat i fabryczne papiery.