Fender Stratocaster American Performer Natural 2020

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem egzemplarz z serii American Performer, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard. Ten egzemplarz ma jesionowy korpus w wykończeniu Natural, czarne plastiki i dużą główkę, co w sumie składa się na wygląd bardzo charakterystyczny dla Fenderów z lat 70  Całość prezentuje się naprawdę stylowo i przywodzi na myśl dawne czasy. Pod tą stylówką kryje się jednak instrument zupełnie niearchaiczny. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność.  Gitara ma fabrycznie zamontowane single Fender Yosemite, które oferują całą paletę klasycznych, fenderowskich barw.

Gitara powstała w roku 2020 jest więc bardzo świeża.  Jeśli chodzi o stan to może ktoś dopatrzy się jakichś drobnych śladów jak ryski, czy jakieś pojedyncze wgniotki, ale generalnie instrument robi wrażenie fabrycznie nowego i trudno wymagać tu czegoś więcej. Progi są w świetnym stanie, wszystko działa jak należy. 

 Polecam, to bardzo solidny instrument, który spokojnie może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. To zupełnie profesjonalne wiosło produkcji USA, które spokojnie sprawdzi się w każdych warunkach. 

W zestawie papiery i oryginalny, fabryczny pokrowiec.