Fender American Performer Stratocaster Lake Placid Blue 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster. Tym razem egzemplarz z serii American Performer, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard. Ten egzemplarz ma olchowy korpus w efektownym wykończeniu Satin Lake Placid Blue i dużą główkę w stylu lat 70. Całość prezentuje się naprawdę stylowo i przywodzi na myśl vintage’owe klasyki Fendera. Pod tą stylówką kryje się jednak instrument zupełnie niearchaiczny. Satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami nie pozostawia wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono na nowoczesność. Gitara ma fabrycznie zamontowane single Fender Yosemite, które oferują całą paletę fenderowskich barw i poradzą sobie w wielu stylach.

Gitara powstała w roku 2021 jest więc bardzo świeża. Jeśli chodzi o stan to może ktoś dopatrzy się jakichś drobnych śladów, ale generalnie instrument robi wrażenie fabrycznie nowego i trudno wymagać tu czegoś więcej. Progi są w świetnym stanie, wszystko działa jak należy.

Polecam, to bardzo solidny instrument, który spokojnie może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. To zupełnie profesjonalne wiosło produkcji USA, które sprawdzi się w każdych warunkach.

W zestawie widoczny na zdjęciach pokrowiec oraz papiery.