Fender American Performer Jazzmaster 3-TSB 2019

5,499 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Jazzmaster. To egzemplarz z produkowanej w USA serii Performer, a więc nieco uwspółcześniona wersja gitarowego klasyka. Instrument w kolorze 3-tone sunburst, rok produkcji 2019.

Gitarę sprzedaję formalnie jako używaną, ale wygląda ona zupełnie jak nowa. Ma jeszcze nawet zaślepiony fabrycznie otwór wajchy. Być może wypatrzycie jakieś mikroryski, ale ogólnie nie ma o czym mówić. Kondycja na szóstkę, ze świecą szukać takiego stanu na rynku wtórym. W zestawie oryginalny pokrowiec oraz komplet papierów, które nigdy nie były rozpakowane. Pod względem technicznym również bez zarzutu. Wszystko działa jak należy, żadnych napraw i modyfikacji na koncie.

Jak wiemy, pierwotone Jazzmastery, ze względu na dość niestandardowy hardware i zawiłą elektronikę, bywały kapryśne, niezbyt komfortowe i skomplikowane. W modelu American Performer, przy zachowaniu kapitalnej prezencji pierwowzoru, zwalczono wiele z tych bolączek. Jeśli więc podoba Wam się alternatywny klimacik Jazzmastera, ale nie chcecie użerać się z nadmiarem naleciałości vintage, taka wersja z mostem tremolo skopiowanym ze strata i uproszczoną elektroniką powinna przypaść Wam do gustu.

Zdecydowanie polecam!

 

 

 

 

 

Back to top