Fender American Performer Telecaster Honey Burst 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem egzemplarz z serii American Performer, która łączy w sobie wygląd retro modeli American Vintage z ergonomią serii American Standard. Ten egzemplarz ma efektowny, bardzo oryginalny kolor Honey Burst, który prezentuje się naprawdę stylowo i zdecydowanie wyróżnia wśród klasycznych wykończeń.

Gitara ma satynowy gryf z progami jumbo, radiusem 9,5 cala oraz 22 progami. Nie ma wątpliwości, że w kwestii komfortu postawiono tu na nowoczesność. Sercem elektroniki są nowe, świetne single Fender Yosemite.

Gitara wyprodukowana w roku 2021 a więc bardzo świeża. Jeśli chodzi o stan to może ktoś dopatrzy się jakichś drobnych śladów użytkowania, ale generalnie instrument nieznacznie tylko różni się od sklepowego egzemplarza i trudno wymagać tu czegoś więcej. Progi są w świetnym stanie, wszystko działa jak należy.

Zdecydowanie polecam ten bardzo solidny instrument, który z powodzeniem może stanąć w szranki z najdroższymi modelami. To zupełnie profesjonalne wiosło produkcji USA, które spokojnie sprawdzi się w każdych warunkach.

W komplecie pokrowiec, certyfikat i papiery.