Fender American Original 60 Telecaster Thinline Natural 2019

7,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wyjątkowego Fendera Telecastera. Jest to model 60’s Thinline, a więc tele w wersji semi-hollow body. Instrument z cenionej serii American Original, która jest zbiorem reedycji kultowych fenderów z ważnych pod względem historycznym roczników.

Gitara wyprodukowana w roku 2019. Formalnie sprzedaję ją jako używaną, ale w praktyce nie różni się znacznie od nowego egzemplarza. Stan jest naprawdę fenomenalny – wiosło nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania i jakiegokolwiek zużycia. W zestawie jest certyfikat oraz fabryczny futerał.

Model Thinline stanowi unikalny rozdział w historii Fendera. Ta wersja tele ma wielu miłośników i stałe miejsce w ofercie marki. To wspaniały wybór dla gitarzystów poszukujących jednocześnie głębi gitar typu ES oraz fenderowskiej prostoty i ergonomii.

Gitara ma znakomite single Tim Shaw Design i przystępny profil gryfu z profilem C i radiusem 9,5 cala. Oprócz unikalnych walorów brzmieniowych i bardzo niskiej wagi oferuje też zdecydowanie wyróżniającą się prezencję. F-hole i finezyjna maskownica w połączeniu z naturalnym, nitrocelulozowym wykończeniem wyglądają niezwykle stylowo.