Fender American Elite Stratocaster Aged Cherry 2016

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster z wysokiej serii American Elite. Instrument z przepięknym jesionowym korpusem i w efektownym wykończeniu Aged Cherry.

Gitara wyprodukowana w roku 2016, ale prezentuje się znakomicie. Ma dosłownie jedną płytką wgniotkę (nie odprysk) na górny rancie, ale poza tym prezentuje się prawie jak instrument prosto z fabryki. Naprawdę ze święcą szukać na rynku wtórnym takiego stanu. Nie sposób wymagać więcej w tej kwestii.

Pod względem technicznym również wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była naprawiana, modyfikowana i jest wolna od wszelkich wad. Działa oczywiście wszystko od A do Z, progi są jak nowe. W komplecie oferuję oryginalny twardy futerał oraz papiery producenta.

Elite to jeden z najwyższych i najbardziej zaawansowanych technicznie modeli Fendera. Cechą charakterystyczną tej serii jest innowacyjność. Nie jest to klasyczny strat typu vintage, lecz model naszpikowany nowinkami technicznymi. W specyfikacji znajdziemy więc bezszumowe przetworniki Fender Noiseless czwartej generacji, przełącznik S1 w gałce volume oferujący dostęp do dodatkowych brzmień, bardzo wygodny gryf z przystępnym profilem, zmiennym radiusem i satynowym wykończeniem. Nie zabrakło także blokowanych kluczy, podcięcia przy łączeniu gryfu z korpusem ułatwiającego grę w wysokich pozycjach. Cechą charakterystyczną tej serii jest także znany z gitar Music Man wygodny system regulacji krzywizny gryfu.

To wspaniały, bardzo uniwersalny i niezwykle ergonomiczny instrument. Zdecydowanie polecam.