Fender American Deluxe Stratocaster Sunset Metallic 2011

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Stratocaster American Deluxe. Tym razem egzemplarz z roku 2011 w bardzo efektownym kolorze Sunset Metallic.

To jeden z najwyższych amerykańskich modeli. Gitara powinna przypaść wszystkim, którzy szukają strata w nowoczesnym wydaniu. Oprócz odważnego i zdecydowanie współczesnego, bardzo wyrazistego wykończenia ten instrument charakteryzuje innowacyjna specyfikacja, która zdecydowanie zrywa ze staroświeckim wizerunkiem pierwotnych stratocasterów.

Mamy tutaj humbuckera przy moście, bezszumowe single N3, przełącznik S-1 w gałce volume, dodatkowy switch passing line między potencjometrami pełniący funkcję pasywnego boostera. To jedna z najbardziej rozbudowanych wersji elektroniki jakie można spotkać w Fenderze. Zdecydowanie jest się czym pobawić.

W modelu Deluxe nie mogło zabraknąć także szeregu innowacji z zakresu funkcjonalności i ergonomii. Gitara ma szczególnie wygodny gryf o przystępnym profilu C i zmienny radius podstrunnicy. Jako że w modelu Deluxe korpus ma ułatwiające dostęp do najwyższych podcięcie gra się bardzo wygodnie w każdej pozycji. Na pokładzie znalazły się także blokowane klucze i rolkowe siodełko.

Gitara ma ponad 11 lat. Na rantach znajdzie się kilka drobnych odprysków, ale poza tym prezentuje się bardzo dobrze. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku.

W zestawie jest oryginalny futerał.