Fender American Deluxe Crimson Red Transparent 2000

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Deluxe Stratocaster. Tym razem egzemplarz w pięknym wykończeniu Crimson Red Transparent wyprodukowany w roku 2000.  

Gitara ma jesionowy korpus (rysunek drewna delikatnie widać przez lakier) i gryf z palisandrową podstrunnicą. Jest to bardzo uniwersalne wiosło w konfiguracji HSS rozszerzonej dodatkowo o możliwości przełącznika S-1 w gałce volume. Ten model fabrycznie miał zamontowane przetworniki Noiseless Vintage, ale w tym egzemplarzu znajdziemy pickupy SCN, a więc bezszumowe single nowszej generacji znane z późniejszych roczników. Gitara ma oczywiście blokowane klucze i bardzo przystępny profil gryfu. 

Instrument ma ponad 20 lat, ale trudno mieć większe zastrzeżenia do jego stanu. Mikroryski widoczne w dobrym świetle to praktycznie jedyne ślady użytkowania. Gitara nie jest poobijana i prezentuje się naprawdę super jak na swoje lata. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko, co działać powinno, progi są w bardzo dobrym stanie (mają kosmetyczne ślady użytkowania, które zdecydowanie nie kwalifikują się do podejmowania jakichkolwiek działań)

Gitara to wysoki model produkcji USA. Szukając nowoczesnego pod względem specyfikacji i efektownego pod względem wizualnym strata, który będzie dobrze radził sobie z każdym stylem muzycznym, warto rozważyć ten egzemplarz. 

W zestawie oryginalny (nowszy niż gitara) futerał

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

Back to top