Chcesz kupić lub przetestować? Napisz lub zadzwoń!

Fender American Custom Stratocaster Custom Shop 2015

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zachęcam do zakupu gitary elektrycznej z górnej półki. Jest to Fender Stratocaster American Custom, jeden z flagowych modeli produkowanych przez Custom Shop. Jeśli szukacie naprawdę dobrego strata, powinniście zwrócić uwagę na ten model.  Jego specyfikacja powala, ale jest wolna od ekstrawagancji, kontrowersji i udziwnień. Szacunek do tradycji w najlepszym wydaniu.

Choć gitara prezentuje się bardzo klasycznie i nie odbiega od kanonu fenderowskiego piękna, wyróżnia się na tle niższych modeli zarówno klasą użytych materiałów (pasiasty gryf z klonu płomienistego i efektownie usłojony olchowy korpus) jak i jakością wykonania (świetne spasowanie, perfekcyjne progi). Na uwagę zasługuje również najwyższej klasy elektronika oparta o przetworniki ręcznie zrobione przez Josefinę Campos, uczennicę legendarnej Abigail Ybarry. Rączki z pomalowanymi na czerwono paznokciami stworzyły do tej gitary dwa single ’69 i customową wersję Texas Special pod most. Znany nazwy są tutaj tylko drogowskazem, pickupy w wersji handwound są zupełnie inne niż ich seryjnie produkowane odpowiedniki.

Gitara jest bardzo wygodna. Szyjka ma profil szerokiego C, podstrunnica natomiast charakteryzuje się zmiennym promieniem (9.5-12), czyli staje się bardziej płaska w wyższych pozycjach.

Gitara w znakomitej kondycji. Działa wszystko od A do Z, progi są w idealnym stanie. Śladów użytkowania praktycznie brak (może jakieś mikrorsyki), ogólnie rzecz biorąc instrument wygląda jak nówka prosto ze sklepu. To rocznik 2015, więc jescze całkiem świeży sprzęt.

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny winylowy futerał Custom Shopu, komplet papierów z certyfikatem na czele a także pasek i zestaw narzędzi do zmiany strun i regulacji. Gratis dorzucam bardzo dobrej klasy straplocki Ernie Ball.

 

 

Back to top