Fender Am. Standard Stratocaster Sunburst 2001 USA

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Standard Stratocaster w klasycznym wykończeniu sunburst. To  bardzo ładny egzemplarz, który wyróżnia szczególnie efektowny rysunek drewna  i dwutonowe wykończenie (bez czerwonego), które jest jednym z najbardziej klasycznych i jednocześnie pożądanych.  

Instrument z roku 2001 w wersji z olchowym korpusem i klonową podstrunnicą.  Choć ma prawie dwadzieścia lat, prezentuje się naprawdę znakomicie. Ślady użytkowania ograniczają się do drobnych wgniotek i rysek trudnych do złapania na zdjęciach.   Jak na ten wiek jest naprawdę bardzo dobrze i trudno mieć w tej materii jakiekolwiek uwagi.  Stan techniczny również nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Gitara jest w pełni sprawna, ustawiona i gotowa do gry. Progi są w znakomitej kondycji i posłużą bez jakichkolwiek ingerencji jeszcze wiele lat. 

Instrumenty Fendera z serii American Standard są jednymi z najczęściej wybieranych gitar na świecie. Jeśli ktoś szuka konia roboczego o wielu zastosowaniach ta gitara  z pewnością go nie rozczaruje. Dobra jakość materiałów, porządna  elektronika,  ergonomiczny gryf i przede wszystkim profesjonalne brzmienie za wciąż jeszcze rozsądną cenę, przyczyniły się do wielkiego sukcesu tej serii. Niezależnie od tego czy potrzebujecie gitary do brzmień czystych, czy przesterowanych znajdziecie w tym instrumencie partnera do studia i na scenę.

 

 

 

  

Back to top