ESP LTD EC-407 Snow White Satin

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę siedmiostrunową ESP LTD EC-407. Egzemplarz w najbardziej pożądanym, limitowanym wykończeniu Snow White Satin – wygląda naprawdę efektownie, drapieżnie, ale nie jest cygańsko strojny i trzyma klasę.

Ten model to dostosowany do współczesnych realiów super-Les Paul. Na bazie klasycznego wiosła vintage powstała prawdziwą machina oblężnicza stworzona do ciężkich brzmień. Do dyspozycji mamy siódmą strunę, tak często niezbędną w nowoczesnym mocnym graniu, potężne aktywne przetworniki EMG i wysokiej klasy osprzęt. Do tego wiosło ma jak na markę przystało ergonomiczne kształty, rewelacyjny profil gryfu. Wiosło jest bardzo solidne,  ergonomiczne i bez dwóch zdań osiąga w pełni profesjonalny poziom. Nowy egzemplarz tej gitary kosztował ponad 4000 zł – zdecydowanie nie jest to zabawka.

Instrument używany, zachowany w świetnym stanie. Znajdą się minimalne ślady użytkowania (jakieś ryski, minimalna wgniotki), ale nic nad czym trzeba by się tu rozwodzić. Technicznie wszystko w najlepszym porządku – działa wszystko od A do Z, progi są w świetnym stanie. Gitara  wolna od wszelkich wad, ustawiona i gotowa do gry.

W zestawie miękki pokrowiec.