ESP Eclipse Standard Black Cherry Quilt Top 2006

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę ESP Eclipse Standard. To egzemplarz z roku 2006 w pięknym wykończeniu Black Cherry i z efektownym klonowym quilt topem.

Gitara to oczywiście rozwinięcie koncepcji Les Paula mające na celu dostosować jego nieco archaiczną formę do ciężkich brzmień. Poza drapieżnym, zmodernizowanym wyglądem mamy więc tutaj aktywne przetworniki EMG 81/60, odchudzony korpus z wyprofilowaniami na plecach, wygodny gryf i blokowane klucze. Gitara jest lżejsza (3,45 kg) i bardziej ergonomiczna niż jej klasyczny gibsonowski przodek, ale zachowała ogólne założenia brzmieniowe tego tupu konstrukcji. Jeśli lubicie gitary typu singlecut, ale Gibole są dla Was zbyt staroświeckie, ESP Eclipse jest od lat jedną z najbardziej cenionych alternatyw, która ma od lat swoje miejsce w gitarowym świecie.

Gitara wyprodukowana w roku 2006 w Japonii. To profesjonalne, prawdziwe ESP z górnej półki, którego zdecydowanie nie należy mylić z przystępnymi cenowo LTD.

Instrument ma ponad 15 lat i znajdzie się na nim trochę śladów użytkowania i upływu czasu. Na tylnym rancie oraz w rejonie zaczepu paska są trzy zaprawki lakieru. Oprócz nich znajdzie się trochę standardowych wgniotek, czy rysek, ale wszystko to tylko kosmetyka bez wpływu na ogólną prezencję, która jest wciąż znakomita. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara działa jak należy, progi są po szlifie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie oryginalny futerał ESP.