Epiphone Slash J-45 November Burst 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Epiphone J-45 November Burst. To oczywiście zbudowana w oparciu o klasyczny model Gibsona (seria inspired by Gibson) sygnatura Slasha, która bez dwóch zdań jest jednym z najlepszych akustyków w swojej klasie.

Gitara oferuje trudny do pobicia stosunek jakości do ceny. Za względnie niewygórowaną kwotę otrzymujecie znakomitej klasy instrument wykonany w całości z litego drewna, który dodatkowo wyposażony został w przedwzmacniacz LR Baggs VTC, taki sam jaki spotyka się w Gibsonach. Jeśli dodać do tego obecność w zestawie twardego futerału i trochę smaczków od „dawcy sygnatury” (jak na przykład unikalny profil gryfu) otrzymujemy naprawdę kompletny sprzęt, który świetnie wygląda, znakomicie gra i do tego jest solidnie umocowany w popkulturze.

Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale to prawie nowy instrument bez większych śladów użytkowania. Pod względem technicznym oczywiście wszystko w porządku. Gitara jest w pełni sprawna, niemodyfikowana i wolna od wszelkich wad. Progi są w świetnym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.