Epiphone Masterbilt Excellente Antique Natural 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Epiphone Excellente . Instrument z wysokiej z serii Masterbuilt, która ma znakomity stosunek jakości do ceny i może pochwalić się jak najlepszymi opiniami. Akustyki i hollow body zawsze były mocną stroną Epiphone’a. Ten model nawiązuje do historycznego klasyka wprowadzonego na rynek na początku lat 60. Oryginały z epoki są bardzo trudne do znalezienia i kosztują dziesiątki tysięcy złotych. Tutaj macie bardzo udaną reedycję, która pozwala poczuć czar tego niezwykłego pudła bez wydawania fortuny. To jeden z najwyższych modeli ze współczesnej oferty Epiphone’a, zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji marki i zupełnie profesjonalny sprzęt do poważnych zastosowań. Gitara jako nowa kosztuje ponad 5000 zł i jest naprawdę wyjątkową propozycją o unikalnym wyglądzie, świetnej konfiguracji i historycznych korzeniach.

Specyfikacja gitary jest bardzo porządna. Ten wykonany w całości z litego drewna i wyposażony w elektronikę Fishman Sonitone instrument spokojnie może stanąć w szranki z o wiele droższymi propozycjami innych producentów. Charakterystyka brzmieniowa, jakość wykonania i stylistyka vintage zdecydowanie wyróżniają tę gitarę na tle konkurencji.

Gitara świetnie wygląda. Ze swoim westernowym kształtem, wieloczęściowym gryfem, hebanową podstrunnicą, efektownym pickguardem, licznymi bindingami i inkrustacjami robi duże wrażenie. Taka, kojarzona z amerykańskiem folkiem stylistyka, jest typowa dla epoki, do której nawiązuje gitara. Podobnie wyglądają, wprowadzone na rynek w podobnym okresie, kultowe modele Gibsona takie jak Hummingbird czy Dove.

Gitara formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce jest dosłownie jak nowa. Śladów użytkowania praktycznie brak, zużycie jest zerowe. W zestawie jest komplet papierów i fabryczny karton.